HAKKIMIZDA

Sektörel deneyimimiz, uzman kadromuzla, güvenlik sistemleri ve bina otomasyon konularında tüm Türkiye başta olmak üzere özellikle Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Irak’ta ve tüm bölgede bulunan çözüm ortaklarımızla beraber sürekli ve hızlı satış ve teknik servis hizmeti hizmet vermekteyiz


EMAKS ELEKTRONİK konutlar,İş Merkezleri, Alış Veriş Merkezleri, kamu ve özel sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli işlevlerde her türlü yapı için mühendislik ve uygulama hizmeti veren bir yapıya sahiptir.


Teknolojiyi hayatla buluşturan, özel ihtiyaçlara kalıcı çözümler sunan,“Maksimum Teknoloji” ilkesiyle dünyaca bilinen ve güvenilen markaları sizlere sunan EMAKS ELEKTRONİK, sadece satış odaklı değil satış sonrası sunduğu eşsiz hizmet ile de müşterilerini yalnız bırakmaz.


MİSYONUMUZ

EMAKS ELEKTRONİK sahip olmakla gurur duyduğu üstün hizmet anlayışı, müşterisine “TAM ve SÜREKLİ HİZMET’’ olarak yansımaktadır.


VİZYONUMUZ

EMAKS ELEKTRONİK , güvenlik sektöründe önde gelen üretici firmaların, ileri teknoloji ürünlerini kullanarak uzun yıllar karşılıklı işbirliğine dayalı müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Konusunda uzman ve deneyimli personeli ile, doğru çözüm yaklaşımı, dürüst hizmet anlayışı ve devamlılık prensibinde, kurumsal firmalara hizmet vermeyi ilke edinmiştir.